НАБУ передало до суду справу ексглави НАЗК Корчак


Детективи повідомили колишній посадовиці Національного агентства з питань запобігання корупції про завершення розслідування

Про це повідомляє пресслужба НАБУ. Об этом сообщает ukranews.in.ua со ссылкой на СМИ.

12 листопада підозрюваній та адвокатам відкрито доступ до матеріалів кримінального провадження для ознайомлення перед складанням обвинувального акту і його скерування до суду.

"Слідство встановило, що колишня член НАЗК не внесла до декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, за 2016 рік відомості про авто, яке перебувало у її постійному користуванні. Це авто у 2016 році придбала мати її чоловіка за 544,39 тис. грн, однак станом на 31 грудня 2016 року це майно перебувало в постійному користуванні експосадовиці НАЗК та її чоловіка. Відтак, за законом, цей факт мав бути відображений у декларації за 2016 рік, чого експосадовиця не зробила", — йдеться у повідомленні.

У пресслужбі бюро не вказали ім’я підозрюваної, однак про неї говориться в жіночому роді. Єдина жінка в складі НАЗК — його колишня голова Наталія Корчак .

  • Детективи НАБУ оголосили підозру у недекларуванні статків на понад 544 тис. гривень екскерівнику Національного агентства з питань запобігання корупції Наталі Корчак.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/13/nabu_peredalo_do_sudu_spravu_eksglavy_nazk_korchak”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя