Названо зарплати всіх українських міністрів за січень: цікаві цифри

В Україні члени Кабміну прем’єр-міністра Олексія Гончарука отримують зарплати набагато більші, ніж в урядах Чехії і Польщі. Кабінет міністрів назвав зарплати прем’єр-міністра, міністрів і їх заступників за січень 2020 року.

Об этом сообщает Руспрес

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні пресслужби уряду.Loading...

Відзначимо, що незважаючи на зміни в порядку нарахування зарплат топ-чиновникам в січні виплати нараховувалися ще за старими правилами.

За січень найбільше грошей отримав заступник міністра закордонних справ Сергій Кислиця – йому після відрахування податків і зборів нарахували 130,2 тис. грн (проте напередодні Кабмін його звільнив). Трохи більше 100 тис. отримали заступник міныстра соціальної політики Наталія Ненюченко і заступник міністра цифрової трансформації Валерія Іона.

У той же час міністрам, на відміну від їхніх заступників у більшості міністерств, не виплатили премії. Вони погоджені, але будуть виплачені в лютому.

З міністрів найбільше зарплати “на руки” отримав міністр закордонних справ Вадим Пристайко – 68269 грн, звільнений міністр інфраструктури Владислав Криклій отримав 52679 грн, а міністр внутрішніх справ Арсен Аваков – 47290 грн

У свою чергу, прем’єр Олексій Гончарук отримав 33782 грн, віце-прем’єр Дмитро Кулеба – 33841 грн, віце-прем’єр Михайло Федоров – 27713₴

Найменше отримує міністр Кабміну Дмитро Дубілет – 12721₴ У свою чергу, міністру юстиції Денису Малюсьці виплатили лише 16068₴

Названо зарплати всіх українських міністрів за січень: цікаві цифри
Названо зарплати всіх українських міністрів за січень: цікаві цифри

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський провів нараду в Офісі президента за участю представників Кабінету міністрів і Верховної Ради. Він нагадав про своє доручення обмежити астрономічні зарплати і премії державним службовцям і підтримав рішення уряду щодо обмеження заробітної плати і премій керівникам органів виконавчої влади.

Також повідомлялося, що згідно опитуванню, переважна більшість українців (88,7%) вважають несправедливими високі зарплати і премії міністрів і топ-чиновників держпідприємств. 5% дотримуються протилежної думки, ще 6,3% не змогли відповісти.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/11/nazvano-zarplati-vsih-ukrayinskih-ministriv-za-sichen-tsikavi-tsifri/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя